Vstřikovací čerpadla Zexel VRZ

Vstřikovací čerpadla Zexel VRZ pro osobní vozidla

Čerpadla Zexel se používají hlavně ve vozidlech japonských výrobců automobilů Nissan a Mitsubishi. Vzhledem ke specifičnosti těchto čerpadel, odlišných od čerpadel společnosti Bosch, existuje na evropském trhu pouze hrstka společností, která nabízí správné a ověřené opravy, zejména palivového čer...

Zobrazit více

Čerpadla Zexel se používají hlavně ve vozidlech japonských výrobců automobilů Nissan a Mitsubishi. Vzhledem ke specifičnosti těchto čerpadel, odlišných od čerpadel společnosti Bosch, existuje na evropském trhu pouze hrstka společností, která nabízí správné a ověřené opravy, zejména palivového čerpadla VRZ pro Mitsubishi Pajero 3.2 DID a Covec (Mitsubishi L200, Ford Ranger).

Každé čerpadlo ME190711 je po opravě kalibrováno na specializovaném zkušebním stanovišti. Kalibrace je nutná pro zajištění správné funkce čerpadla. Repase čerpadel ZEXEL VRZ je ve srovnání např. s čerpadly CR odborně i časově mnohem náročnější, na evropském trhu můžete nalézt pouze několik společností, které si dokáží s tímto typem poradit kvalitně a přesto cenově výhodně.Výsledkem správné funkčnosti tohoto čerpadla je protokol, který dostanete vždy v balíku s repasovaným čerpadlem.

Nejvyhledávanější značky

Produkty

  • Záruka 2 roky s možností prodloužení na 3 roky. Tento díl se funkčně rovná novému dílu. Ušetřete tímto nákupem svou peněženku i životní prostředí. Neváhejte využít této unikátní možnosti jako stovky našich spokojených zákazníků.
  • Nový produkt v originálním balení pocházející z oficiální prvovýroby. Na produkt je poskytována dvouletá záruka. K produktu poskytujeme technickou dokumentaci výrobce.